ENTEM Endüstriyel Temizlik Maddeleri - Üretimimiz

Çamaşır Temizliği Ürünleri

Çamaşır temizliği ürünleri kategorimizde, ekstra matik az köpüren katkılı sentetik toz deterjan, matik az köpüren katkılı toz sentetik deterjan, çok köpüren katkılı sentetik toz deterjan, çamaşır beyazlatma tozu, tül beyazlatma tozu, kireç önleyici, oksijenli leke sökücü, çamaşır yumuşatıcısı, çamaşır suyu vb ürünler üretmekteyiz.

Mutfak Temizliği Ürünleri

Mutfak temizliği ürünleri kategorimizde, ekstra sıvı bulaşık detarjanı, sıvı bulaşık deterjanı, jel bulaşık deterjanı, bulaşık makinesi deterjanı, bulaşık makineleri için sıvı durulama maddesi, bulaşık makineleri için kireç sökücü, ağır kir ve yağ çözücü, fırın ve davlumbaz temizleme maddesi vb ürünler üretmekteyiz.

Genel Temizlik Ürünleri

Genel temizlik ürünleri kategorimizde, genel temizlik, yüzey temizlik maddesi fresh, mineralli sıvı ovma maddesi, cam temizleyicisi, halı matik, halı şampuanı, kireç sökücü vb ürünler üretmekteyiz.

Kişisel Temizlik Ürünleri

Kişisel temizlik ürünleri kategorimizde, sıvı el yıkama maddesi, sıvı el yıkama maddesi saten, antiseptikli sıvı el yıkama maddesi vb ürünler üretmekteyiz.

Gıda Temizliği Ürünleri

Gıda temizliği ürünleri kategorimizde, ağır hizmet köpüklü temizleme sıvısı, köpüklü sıvı temizleme maddesi, dezenfekte edici temizleme sıvısı, asit bazlı köpüklü temizleme sıvısı, çift safhalı temizleme sıvısı, tek safhalı temizleme sıvısı, kapalı sistemler için kireç çözücü madde, QAC bazlı dezenfektan, dezenfekte edici sıvı deterjan, CIP için dezenfektanlı temizlik ürünü, perasetik asit bazlı dezenfektan, alkol bazlı dezenfektan, dezenfektanlı bant kaydırıcı, sabun bazlı bant kaydırıcı, dezenfektanlı el yıkama maddesi, tepsi ve kasa temizleme sıvısı vb ürünler üretmekteyiz.

Özel Amaçlı Ürün

ANTI ADHESIVE, kauçuk ve hamurun yapışmasını önleyici komponent, kauçuk, lastik endüstrisinde çiğ hamurun banbury çıkışından sonra istifleme esnasında yapışmasını önleyici anyonik ve noniyonik bazlı bir komponenttir.

Metal Kimyasalları

Metal kimyasalları kategorimizde, metal yüzey hazırlayıcılar, metal yüzey yağ ve pas alıcılar, fosfatlama ürünleri vb ürünler üretmekteyiz.